Hakkımızda

Fenix OSGB, 2017 yılında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yetki belgesini alarak kurumların İş Sağlığı ve Güvenliği Süreç Yönetimlerinde çalışmalarına başlamıştır.

Yalnızca yasal yükümlülüklere bağlı kalmayan, uyumlu ve açık bir şekilde iletişim ve iş birliği kurarak kurumların; çevre, çalışan sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerine ve üretim verimliliğine doğrudan katkı sağlayan, DANIŞMAN bir kurum niteliğinde çalışmaktadır.

Temel çalışma felsefemiz; güvenilir ve sürdürülebilir hizmet anlayışına dayanmaktadır.
Sürekli geliştirme ve iyileştirme esasına dayanan “iş güvenliği” ve “çalışan sağlığı” uygulamalarımızın, ulusal ve uluslararası platformda sektöre yön veren kurum niteliğinde olmasını sağlamak ana hedefimizdir.

Misyonumuz

Hizmet sağladığımız tüm alanlarda, dünya standartlarında saygın bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Hizmet sektöründe müşteriler için yenilikçi çözümler üretmek.

fenix-osgbkalite

Kalite

Sunduğumuz hizmetlerde en iyi ve en ileri seviye gereksinimleri sağlayarak Kaliteli Hizmet Sağlama ilkesini gerçekleştirmek.

fenix-osgbyenilikcilik

Yenilikçi Tutum

Teknolojilerin getirilerini sizlere sunarak Modern çalışmalar hazırlamak

fenix-osgbdurustluk ve seffaflik

Dürüstlük ve Şeffaflık

Sizinle yaptığımız anlaşmanın şartlarına tamamen uyup sizin için attığımız adım ve aldığımız önlemlerde sizi en şeffaf şekilde bilgilendiriyoruz.

Hakkımızda

Hizmet Talep Formu

Aşağıda yer alan formu doldurarak, Danışmanlık ve Eğitim hizmetlerimiz konusunda talepte bulunabilirsiniz. Başvurunuzla ilgili sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.